Uluslararası taşımacılıkta yılların deneyimine sahip bir kuruluş olan firmamız, babadan oğula geçen bir aile şirketi olarak sektöre girdiği tarih olan 1986’dan bu yana başarı grafiğini sürekli arttırmış, 2011 Cevri transport Uluslararası Nakliyat Ltd. Şti. adını almış ve taşımacılık alanında öncü şirketler arasında hakkıyla yer almayı başarmıştır.

Sürekli yenilenen ve güçlenen Frigofirik araç filosuyla başta Rusya, Gürcistan, Ukrayna, Moldavya, Romanya, Bulgaristan, Irak, Suriye olmak üzere Ortadoğu, Balkanlar, Asya ve Türki Cumhuriyetlerine taşımacılık yapan Cevri transport , “Her taşıma, gelişim yolunda bir adımdır” ilkesiyle hareket etmekte, müşteri memnuniyeti doğrultusunda hizmet standartlarını her geçen gün artırmaktadır.


Müşterilerinden aldığı geri bildirimleri en etkin şekilde değerlendirmeye tabi tutan Cevri transport , bu bildirimler doğrultusunda iş süreçlerini güncellemekte, hizmet kalitesini ve standartlarını her gün daha iyiye taşımaktadır.

Çalışmalarında müşterilerinin gelişen teknolojiye paralel olarak öne çıkan taleplerini saptamayı ve bu talepleri karşılamayı ilke edinen Cevri transport , müşterilerine hizmet sunumu ile ilgili bütün süreçlerde sürekli ve sistemli bir iyileştirme çabası içindedir. Uzun soluklu iş ilişkileri kurmanın, yeni müşteri kazanmak kadar önemli olduğu ilkesi, Cevri transportun müşteri memnuniyeti konusundaki temel ilkesidir.